با سلام و عرض ادب طی تماس تلفنی که امشب ( پنجشنبه شب ۱۶ آبانماه ۹۸ ساعت ۲۲/۳۱) با سردار جاسمی عزیز داشتم در خصوص ارائه طرح دو فوریتی مذکور با ایشان مفصلا و با استدلال صحبت نمودم که ایشان موافقت نمودند در هفته آینده این طرح را تهیه و تنظیم و ارائه نمایند البته در خصوص طرح استفساریه تبدیل وضعیت هم با ایشان صحبت کردم که ایشان فرمودند با چند نفر از نمایندگان کمیسیون برنامه و بودجه رایزنی کردم و پیگیر این طرح هستم که بنده از ایشان خواستم با توجه به دغدغه عزیزان ذینفع این طرح مساعدت فرمایند تا این طرح زودتر تعیین تکلیف شود که ایشان قول دادن با جدیت موضوع را پیگیری نمایند اجر ایشان با خداوند منان جهت اطلاع عزیزان ملایی

انجمن رزمندگان و جانبازان زیر 25 درصد ایشان ,طرح ,خصوص ,صحبت ,نمایند ,عزیزان ,این طرح ,که ایشان ,در خصوص ,با ایشان ,ایشان خواستممنبع

#فوری

#فوری ⭕️ سقف تسهیلات مسکن ایثارگران در سال ۹۸ افزایش یافت

پیام دکتر محمدی ربس کمسیون اثل نود مجلس

رزمندگان بدانند:

نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد امروز اعلام می‌شود مسئول تمشیت امور مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد:

‍ ♨️تامین اعتبارات لازم برای بیمه تکمیلی ایثارگران

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

سایتی برای همه دانلودستان همه جا و همه چیز atamlm.ir دانلود فایل زیگ زیگ خرید ریموت کنترل SAGA bestlastsecond PATS(public attitudes toward science) پی پال