‍ سید قاسم جاسمی نماینده ایثارگر و عضو فعال فراکسیون ایثارگران مجلس طی گفتگویی با کمپین رزمندگان و جانبازان کشور مطرح کردند ایشان با بیان فرازی از سخنان امام خمینی( ره)که فرمودند نگذارید پیشکسوتان شهادت و خون در پیچ و خم زندگی خود به فراموشی سپرده شوند وگرنه در آتش دوزخ الهی گرفتار خواهید شما مسئولین با انتقاد شدید از نحوه عملکرد بیمه دی با وجود مشکلات عدیده ای که در باب درمانی خانواده معزز شهدا و جانبازان پیش آمده خواستار اقدام فوری رئیس محترم جمهور و رئیس محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در جهت تامین بودجه گردید و در ادامه اظهار داشتند ما نمایندگان مجلس نیز خصوصا نمایندگان ایثارگر مجلس باید نسبت به اختصاص اعتبارات مورد نیاز بیمه تکمیلی ایثارگران اقدام کنیم که بنده حتما در این خصوصا پیشنهاداتی مطرح خواهم نمود و تلاش خود را در این زمینه خواهم کرد وی در خصوص کمک معیشت به رزمندگان و جانبازانی که از ساتا کمک معیشت دریافت میکنند نیز بیان داشتند که بنده در جلسه با وزیر دفاع هم مطرح کردم که این عزیزان میبایست به استناد با بند ب ماده ۸۸ قانون برنامه ششم توسعه مبلغی برابر با حداقل حقوق کارکنان دولت دریافت نمایند و در این زمینه تلاش خواهم کرد که در کمیسیون تلفیق بودجه ۹۹ این مهم صورت پذیرد و در بودجه ۹۹ لحاظ گردد جاسمی در بخش دیگری از این گفتگو اظهار داشتند چندین پیشنهاد در جهت رفع مشکل رزمندگان و جانبازان مد نظر دارم از جمله موضوع اشتغال فرزندان جانبازان و رزمندگان و همچنین وام ازدواج دو برابری به برادر و خواهر شهدا و همچنین فرزندان رزمندگان و وام مسکن رزمندگان و بیمه تکمیلی رزمندگان و وام اشتغاایی به فرزندان رزمندگان و جانبازان و حذف واژه معسر و ارائه کارت حکمت به کمک معیشت بگیران ساتا و چند مورد مهم دیگر که مطرح خواهم نمود و تلاش میکنم تا در بودجه ۹۹ لحاظ شود کمپین رزمندگان و جانبازان ‏ @newchanlkomakmaeeshat

انجمن رزمندگان و جانبازان زیر 25 درصد رزمندگان ,جانبازان ,بودجه ,مجلس ,خواهم ,ایثارگران ,رزمندگان و ,و جانبازان ,و در ,در این ,کمک معیشت ,فعال فراکسیون ایثارگران ,جاسمی نماینده ایثارگر ,قاسم جاسمی نمایندهمنبع

#فوری

#فوری ⭕️ سقف تسهیلات مسکن ایثارگران در سال ۹۸ افزایش یافت

پیام دکتر محمدی ربس کمسیون اثل نود مجلس

رزمندگان بدانند:

نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد امروز اعلام می‌شود مسئول تمشیت امور مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد:

‍ ♨️تامین اعتبارات لازم برای بیمه تکمیلی ایثارگران

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

هر چی که بخوای آموزش زبان انگلیسی ماریجوانا یادداشتهای ذهن من بهترین خدمات برش لیزر استیل خط خطی های من بطری های شیر نوزاد با سرشیشه های اونت ایرو دانلود | فراتر از یک وب از همه جا از همه چیز هر چی که بخوای